ניהול וליווי פיננסי

ז.ק בסט ניהול ויזמות הינו גוף אשר איגד תחתיו מספר חברות המומחים בתחום הפיננסים, כדי לאפשר לכל פרויקט את המימון הנדרש כדי להביאו למצב של השלמה והצלחה. קבוצת ז.ק בסט ניהול ויזמות בע"מ מחזיקה חברות עם וותק של עשרות שנים בתחום התכנון הפיננסי, מימון וניהול השקעות.

כל פרויקט נדל"ן דורש השקעה בסכום לא מבוטל. ברב המקרים בעלי העניין יודעים מהו סכום ההשקעה הראשוני אך בעקבות נסיבות וארועים בלתי מתוכננים יתכן שהמשקיעים יצטרכו להכניס יד לכיס לשים עוד כסף כדי לאפשר לפרויקט חמצן לנשימה. 

ככל שהעבודה מתארכת ונוספות עוד דרישות תשלום, כאן צפים חילוקי הדעות והמחלוקות שלעתים יכולים להגרר ל"ריב מלוכלך" ולהפיל את העסקה והפרויקט לפני שזה מגיע לסיומו.ז.ק בסט

צרו קשר

הנהלת ז.ק בסט מפעילה את צוות המומחים שלה לצורך איגוד של כל הגורמים המעורבים בפרויקט, ניהול תהליכי משא ומתן וגישור לצורך יישוב סכסוכים ומחלוקות והבאה להסכמה קולקטיבית לצורך הנעת הפרויקט.

במידה ויש צורך בגיוס הון נוסף כדי לשחרר את הפרויקט ולהמשיך לקדם את תהליכי הבנייה, ז.ק בסט עוזרת בתהליכי גיוס כספים דרך יצירת תשקיפים, תכניות משקיעים ופנייה לגורמי המימון המוכרים בשוק, כדי לקבל את המימון הנדרש.

shutterstock_228603055 (2)